Військові пояснили, що вказує на підготовку Росії до масованого удару по Україні

Новини

Якщо Росія виводить в акваторію Чорного моря носії “Калібрів”, які мають багато ракет, то це означає підготовку ворога до масованого обстрілу України. Як правило, це відбувається на наступну добу після такого “накопичення”.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на начальницю Об’єднаного координаційного прес-центру Сил оборони півдня України Наталію Гуменюк в ефірі телемарафону.

Тактика окупантів

“Ворог використовує різну практику і час від часу нарощує так звані “зусилля і зосередженість” під виглядом психологічного впливу. Тобто, вони усвідомлюють і відстежують наші попередження про те, що ми бачимо ці нарощування (перебування в Чорному морі “Калібрів”), чи навпаки зменшення цього рівня. Все це вони відстежують, але як правило, – якщо на обліку найбільша кількість “Калібрів”, то це означає що за добу буде масований обстріл і ми це вже визначили для себе”, – пояснила Гуменюк.

Скільки “Калібрів” зараз в Чорному морі

Варто зазначити, що за даними Військово-морських Сил, станом на сьогодні, 18 листопада в Чорному морі на бойовому чергуванні знаходяться 7 ворожих кораблів, з яких 1 носій крилатих ракет “Калібр”, загальний залп – 4 ракет.