КНДР готується до атаки на Південну Корею за тактикою ХАМАС, – ЗМІ

Новини

Об’єднаний комітет начальників штабів Південної Кореї доповів парламенту, що Північна Корея готується до можливості здійснити раптовий напад за допомогою тактики, яку використало палестинське угруповання ХАМАС під час атаки на Ізраїль. Про це пише південнокорейське видання Yonhap News, передають Патріоти України.

Проаналізувавши напади ХАМАС на Ізраїль із застосуванням ракет, партизанських загонів, вантажівок і мотоциклів, голова Об’єднаного комітету начальників штабів Кан Шін-чеол заявив: “Згідно з початковою оцінкою, несподівана операція ХАМАС була успішною. Ізраїльське “залізо” було уражене під тисячами ракетних ударів за короткий проміжок часу.Захисний ефект “Залізного купола” був мінімальним”.

Кан також зауважив, що прикордонна система Ізраїлю була нейтралізована, а розвідувальні служби, такі як Моссад, не змогли передбачити раптовий напад. За його словами, раптова атака з використанням тактики ХАМАС, що включає диверсифікацію методів нападу та використання вразливостей у передових системах захисту, є очікуваним сценарією, до якого може вдатися Північна Корея. Він також припустив, що Північна Корея може окупувати прикордонну територію та захопити заручників для ескалації напруженості та спонукання до переговорів.

Кан зазначив, що як контрзаходи проти раптової атаки Північної Кореї, можуть бути застосовані далекобійна артилерія та безпілотники. Він акцентував, що підрозділи, які можуть проникнути суходолом, морем або з повітря, можуть бути знищені за допомогою систем оборони передових баз, інтегрованих оборонних операцій, операцій протиморських сил спеціальних операцій та об’єднаних операцій ППО. Голова Об’єднаного комітету начальників штабів переконаний, що навіть якщо Північна Корея атакує великою кількістю безпілотників, їх можна буде виявити, ідентифікувати та збити за допомогою спільних операцій ППО.

“Завдяки веденню противогневої боротьби далекобійна артилерія противника, яка загрожує столичній зоні, ліквідується на ранній стадії, а потужність перехоплення забезпечує захист важливих об’єктів і основних баз у столичній зоні”, – стверджує він.