Разом уже 28 років і не думають розлучатися: таємниці стосунків Олени та Володимира Зеленських, про які ніхто не знав

Новини

Майбутнє подружжя познайомилося з подачі Олександра Пікалова з “Квартал 95”

Володимир та Олена Зеленські разом уже 28 років, хоча познайомилися ще у стінах криворізької гімназії, навчаючись у паралельних класах.

Щоправда, особливо тоді вони не спілкувалися, хоч нинішній президент України каже, що закохався у свою обраницю з першого погляду.

Олена та Володимир Зеленські, фото: Офіс Президента України

Після початку політичної кар’єри колишнього артиста увага до подружжя посилилася багаторазово, і зараз, під час повномашстабної війни, коли увага всього світу прикута до Президента України, раз у раз у мережі “спливають” рідкісні архівні фото подружжя, яке ілюструє історію кохання першої пари країни.

Після 16-ї річниці весілля (подія відбулася 6 вересня 2003-го) Олена розповіла в одному з інтерв’ю, що знала Зеленського у гімназії просто тому, що він був відомий усім. Так, Зелений, а потім Вован (такі прізвиська учні дали майбутньому президентові) був “зіркою” школи та постійно перебував у центрі уваги.

Сам же Зеленський згадує, що у навчальному закладі був одним із перших модників. Разом із друзями однокласниками, які пізніше склали кістяк “Квартал 95”, він щільно “сидів” на музиці The Beatles та “Браво”, носив напрасовані штани з підтяжками, піджак у клітинку та особливу увагу приділяв зачісці – на що йшла неймовірна кількість гелю для укладання. Якщо було потрібно, школяр не уникав бійок, але на рожен ніколи не ліз. Іноді прогулював уроки, але з “поважної” причини або для занять спортом, або для репетицій номерів у дитячому будинку творчості.

Олена Кияшко (дівоче прізвище Зеленської) була трохи молодшою, навчалася в іншому класі і не була такою “публічною”. Зустрічатись почали вже після закінчення гімназії, коли вона була студенткою Криворізького національного університету на будівельному факультеті, а він навчався в економічному інституті.

Володимир та Олена Зеленські, фото: Instagram

Як розповів одного разу друг дитинства, актор і художній керівник “Студії Квартал 95” Олександр Пікалов (до речі, і свідок на весіллі Зеленських), майбутнє подружжя познайомилося з його подачі. Якось він узяв у Олени відеокасету з фільмом “Основний інстинкт”, але повернути її попросив Володимира.

Тоді Кияшко зустрічалася з іншим молодим чоловіком, і спочатку залицяння Зеленського сприйняла трохи прохолодно, не поспішала виявляти взаємний інтерес. Володимира ж це тільки спонукало, і через деякий час любов наповнила обидва серця.

Зеленська писала тексти для “квартальників” ще з часів КВК. Вона також іноді виходила на сцену, але як правило – лише за потреби. Разом їздили на гастролі з виступами, з весіллям визначилися лише через 8 років зустрічей – коли у графіку виявився вільний місяць.

За словами Володимира, ні він, ні Олена не сумнівалися, що рано чи пізно підуть під вінець, але для Зеленського шлюб сприймався як відразу ж народження дитини, а заводити дітей комік тоді не поспішав. До речі, разом жити пара стала лише після штампу у паспортах.

Справді, невдовзі після веселого весілля, яке відгуляли “квартальники”, у молодят у 2005 році народилася донька. Первенця назвали Олександра, і дитину того ж року вирішили хрестити. Під час таїнства стався курйозний випадок – хрещеним батьком було обрано чоловіка Олени Кравець – Сергія, а сама актриса несподівано для себе стала хрещеною Оленою Зеленською.

2013-го родина Зеленських стала більшою – народився син Кирило. Діти президента навчалися в одному навчальному закладі: “гризли граніт науки” в елітній Новопечерській школі.

З самого початку сімейного життя у Зеленських встановилися традиції разом подорожувати та влаштовувати спільні домашні посиденьки та вечері.

…Однак зараз справи державної ваги не дозволяють гаранту Конституції та першої леді регулярно їх проводити. А війна взагалі накладає суттєві обмеження на сімейне дозвілля. Втім, Олена охоче і радо супроводжує чоловіка в робочих поїздках, включаючи і закордонні.

Олена і Володимир Зеленські, фото: Офіс Президента