Кобзон давно чекає! Порушення зору та оніміння язика: Стало відомо про різке погіршення здоров’я Путіна

Новини

З’явилася чергова інформація про нібито погіршення стану здоров’я Володимира Путіна, який потребував медичної допомоги. Про це повідомив телеграм-канал “Генерал СВР”. Автор акаунту, на який вже підписані понад 374 тисячі інтернет-користувачів, заявляє, що отримує інформацію з джерел, близьких до адміністрації російського президента, передають Патріоти України.

За неофіційною інформацією, путін звернувся за медичною допомогою через сильний головний біль, порушення зору, оніміння язика і часткову втрату чутливості в правій руці та нозі. Бригада лікарів мала оглянути лідера кремля, виписати ліки і порекомендувати принаймні кілька днів відпочинку.

Стан російського президента стабілізувався, і лікарі не бачили причин для подальшого занепокоєння. «Більше стурбовані ситуацією родичі президента, у яких стрімке погіршення здоров’я володимира путіна викликало нервову реакцію, близьку до паніки», — повідомляє «Генерал СВР» і додає, що у російського президента раніше було діагностовано онкологічне захворювання (цю інформацію підтверджувала й американська розвідка).

Кажуть, що путін проігнорував прохання лікарів і взяв участь у нараді з військовими, де йому доповіли про ситуацію на фронті в Україні. Не почувши чіткої відповіді на запитання, коли російські солдати візьмуть під контроль Бахмут, президент рф, за чутками, засмутився і терміново завершив зустріч.

Новини про нібито погіршення стану здоров’я кремлівського фюрера почали множитися з початком повномасштабного вторгнення росії в Україну. Кілька місяців тому це питання порушив речник Кремля дмитро пєсков. Він запевнив, що путін здоровий, і звинуватив США та Україну в поширенні чуток, які свідчать про протилежне.