“Кохаю тебе. Назавжди”: Наречена “Да Вінчі” розповіла про обітницю, яку дала загиблому Герою

Новини

Кохана загиблого на фронті Героя України, командира батальйону “Вовки Да Вінчі” Дмитра Коцюбайла Аліна Михайлова розчулила українців зворушливим дописом, який присвячений полеглому захиснику. Дівчина пообіцяла, що буде сильною, передають Патріоти України.

“Якби те, що я напишу, мало хоч якийсь сенс. Якби я тільки в житті могла уявити, що з нами таке станеться. То я б не змогла цього прийняти, власне, як і зараз. Просто не можу. І не приймаю”, – пише Аліна.

За її словами, за 6 років стосунків закохані пережили більше емоцій та відчуттів, ніж люди іноді проживають протягом подружнього життя у 20-30-40 років.

“Зі сварками та криками, і з мандрами, довгими розмовами про наші великі плани, фразами “Ти єдина в батальйоні, хто не підпорядковується моїм наказам! Переводься, куди хочеш!”, та фразами “Нам головне пережити цю війну, і далі будемо з тобою жити нормально, давай просто протримаємося”, – згадує дівчина.

Аліна розповіла, що “Да Вінчі” завжди залишав вдома або відправляв коханій записки з написами “Будь сильна”. Михайлова зауважила: вона залишається та буде сильною.

“Я залишаюсь, попри певну лють на тебе, сильною. Хоча кожного цього клятого безтолкового дня, ввечері, в нас дома – я розбиваюсь на друзки. І кожного ранку я знову збираюсь. Заради тебе і того, щоб тобі за мене не було соромно. Щоб я ні в кого не викликала жалю. Щоб ти не помилився в тому, що я твоя сильна Аліна”, – додала Михайлова.

Аліна наголосила: сильною була не вона, а “вони”. Але тепер частина цього “вони” назавжди лишилась на Аскольдовій могилі. Михайлова додала, що все життя “Да Вінчі” було й завершилося на війні. Вона не змогла забрати коханого з цієї війни. Однак їй пощастило стати для “Да Вінчі” опорою, підтримкою та великим коханням.

“Я кохаю тебе. Назавжди. Тільки зараз я розумію, наскільки мені тебе не вистачає. Тільки зараз я вию тим самим вовком з кожним днем все більше і більше через відсутність твоїх постійних дзвінків та смс. Я ніколи не повірю і не прийму того, що ми більше не зустрінемося”, – написала Аліна.