Наростаюча загроза на Харківському напрямку військовий експерт зробив попередження: “Зосереджено…”

Новини

Як пише Politeka.net , Костянтин Машовець – відомий український військовий експерт. Спеціаліст цього разу у своєму телеграм-каналі розповів про скупчення окупантів на Харківському напрямку.

Експерт перерахував усі озброєння, які зараз зосереджені угрупуванням “Білгород”, де виявилося 29 вогневих підрозділів реактивної та ствольної артилерії рівня “батарея”.

“Таким чином, станом на 16.03.2023 тільки на Харківському напрямку командуванням противника зосереджено до 29 вогневих підрозділів реактивної та ствольної артилерії рівня “батарея” (без урахування підрозділів артилерійської розвідки та управління). Слід також сказати, що не всі вони, звісно, укомплектовані відповідним ВВТ (особливо це стосується артилерійських підрозділів ТРВ), проте процес їхнього доукомплектування триває”, – зазначив фахівець.

Раніше ми повідомляли, що Машовець розповів про мобілізацію у Росії. Як виявилось, цього разу без оголошення процедури вирішили зібрати ще близько 300 тисяч людей. При цьому фахівець підозрює, що реально зможуть зібрати у 2 рази менше.