“Коли ці недолюди нажеруться”: українців вразили масштаби розкрадання продуктів для ЗСУ, фото

Новини

В Україні виявлено масштабне розкрадання продуктів для військових. Ще один підпільний склад з вкраденими продуктами для військових було знайдено на Дніпропетровщині. Подібну знахідку вже знаходили, тоді це сталося у січні 2023 року. Про це повідомили на сторінці ГБР у Фейсбуку.  politeka.net

Зловмисники ховали на складі таку викрадену продукцію: згущене молоко, консервовані фрукти та овочі, крупи, макарони, соки, тушковані та інші продукти загальною вагою близько 3 тонн.

У рамках досудового розслідування за статтею присвоєння майна шляхом зловживання службовим становищем повідомлено про підозру: головного бухгалтера логістичного центру,
трьох експедиторів і завідувача складу та головного менеджера.

Також встановлюється повне коло осіб, які причетні до схеми. Частина вилучених продуктів буде передана військовим, решта після завершення необхідних експертиз також надійде у військові частини.

Українців приголомшили масштаби розкрадання продуктів для ЗСУ. У коментарях вони не стримували обурення:

“Під час війни знаходяться такі бариги, які наживаються на біді. Коли ці недолюди нажеруться. У голові просто не вкладається, як так можна чинити?”, “До стінки публічно треба ставити цих іуд”, “У той час, як хлопці та дівчата, віддають своє дороге життя за Україну, якийсь щур краде”, “Просто розстріл на площі демонстративно! І все швидко закінчиться. Ну а що зараз війна! Ми копійки збираємо і відправляємо, а хтось краде”.