“Такі мають сидіти за ґратами”: парафіяни УПЦ МП накинулися на українську патріотку, відео скандалу

Новини

Львів’яни влаштували акцію протесту, щоби підтримати захисника, якого побили ченці УПЦ МП у Хмельницькому.

Так, під Свято-Володимирською церквою у Сихівському районі Львова мітингувальники почули проросійські наративи. Більше того, парафіяни УПЦ МП накинулися на них. Про це розповіли у виданні “Варта1”.  politeka.net

Одна з мітингувальників – Анастасія розповіла, що парафіяни хотіли зірвати їм мітинг. До неї прив’язалися дві жінки. Вони проганяли українську патрітку та заперечували вторгнення росії на територію України. Звісно ж, ті звинувачували у всьому Україну.

“Вони говорили, що війну розпочали українці. Жінка, яка вигукує, що її родичі воюють, нещодавно говорила, що пишається тим, що росіянка (це подруга моєї бабусі, яка теж є парафіянкою цієї будки)”, – розповіла Анастасія.

Дівчина не розгубилася і коли жінки почали кричати проросійські наративи, вона почала вигукувати ще дужче, що саме росія напала на Україну. Друга парафіянка ще більше розлютилася і почала, як божевільна кричати: “Брехня, ти брешеш!”.

Ще один чоловік, який прислуговує церкві, вигукував, що він “росіянин”. Жінки зателефонували своїм подружкам із РПЦ, і вони теж прийшли, щоб перешкодити акції.

У коментарях користувачі мережі зазначали, що це ще один доказ, як ченці УПЦ МП зомбують парафіян. Тому ні їм, ні їхнім церквам в Україні не місце:

“Давно пора то кодло мп гнати з України!”, “Такі повинні сидіти за ґратами, це колоборціонізм, і нічого з ними пінитися”, “Чому це неподобство у Львові досі існує!”, “За що наші хлопці віддають своє життя ? Щоб ці “тварини” далі тут били і пускали своє коріння. Досить!”.