Коли закінчиться війна: активність бойових дій скоро піде на спад, що відомо

Новини

Є багато прогнозів на тему закінчення війни, але точної відповіді ніхто не знає.

Питання закінчення війни турбує всіх українців, а експерти і навіть військові намагаються робити прогнози про терміни завершення бойових дій, проте все це не має сенсу, бо точної відповіді ніхто не дасть. Тим не менш, незабаром інтенсивність бойових дій може піти на спад з низки об’єктивних причин. politeka.net

Про це в ефірі “Сейчас” розповів військовий та політичний експерт Олександр Мусієнко.

За його словами, воювати у дуже високих темпах тривалий час неможливо, причому не лише нашим Збройним силам, а й ворожим.

ЗСУ, війна, вибухи, поле бою, дим, скріншот: YouTube

“Тому що знесилюються сили, об’єктивно. І вести наступальні дії, як хтось там собі уявляє, що контрнаступ може тривати в одному темпі півроку, сім місяців, вісім місяців, рік, ні. Тому я думаю, що ми все одно дійдемо до якоїсь такої паузи, яка може перейти у позиційну фазу війни з пожвавленням у майбутньому”, – каже Олександр Мусієнко.

Експерт закликає людей не дуже довіряти прогнозам, які обіцяють швидке закінчення війни. За його словами, зараз ніхто не має відповіді на питання, коли закінчиться війна. Також експерт зазначає, що піддавати війну прогнозам дуже складно.