Кондратюк відреагував на нове рішення Горбунова щодо зйомок серіалу: “Юра….”

Новини

Ігор Кондратюк висловився щодо нового рішення Юрія Горбунова на тлі скандалу навколо серіалу СМТ Інгулець.

Ігор Кондратюк на своїй сторінці в Facebook висловив підтримку Горбунову, який відмовився від державного фінансування серіалу. politeka.net

«Юра Горбунов – молодець! Сподіваюсь, так само зроблять всі продакшени, яким держава виділила кошти знімати серіали під час війни. Все – для Перемоги!», – підкреслив Ігор Кондратюк, додавши, тим, хто не зрозумів, що мова не про культуру, а про виживання нації.

Також Ігор кондратюк поцікавився, чи спроможеться Міноборони до кінця війни замовити Укроборонпрому промислове виробництво хоч якихось дронів.

Юрій Горбунов

Коментуючи публікацію Ігоря Кондратюка і скандал навколо серіалу СМТ Інгулець, деякі користувачі соцмереж висловили свою позицію:

«Це після такого скандалу молодець? Як би він зразу відмовився, о тоді молодець»,

«Юра був би молодець, аби знімав серіал не про сумнівного “героя”, а про людей, які сьогодні рятують країну. Шалені весілля про уклоністів і осіб з кримінальним минулим – зовсім не те, чого потребує молодь»

«Вважаю, що саме Ваше звернення до Горбунова та тиск, невдоволення суспільства змусили Юрія відступити і не йти проти думки народу…. Дякуємо Вам…Ваше звернення ,змога достукатися і повернення коштів та перенаправлення їх для потреб ЗСУ , вірогідно і я впевнена, врятує не одне життя…. Сміх, хоч і продовжує життя, але, на жаль, не рятує…..»,

«З якої б кишені не бралися тих 33млн, але краще б на ЗСУ. Зараз потрібні фільми англомовні для закордонного глядача, або документалки, а не серіальчики. Ю. Горбунов асоціюється саме з низькопробною розважалкою».

Нагадаємо, Юрій Горбунов, який потрапив у скандал через отримання 33 млн грн здержбюджету на зйомки серіалу СМТ Інгулець, відмовився від державного фінансування, проте серіал все одно планує зняти.