Це – листування нардепа Пономарьова з працівниками ФСБ. Цікаво, якою буде реакція його соратників – Бойка, Шуфрича, Льовочкіна… ВІДЕО

Новини

Подаємо мовою оригіналу:

Natalie Sedletska

Це – листування народного депутата від ОПЗЖ Пономарьова з працівниками ФСБ. Цю переписку знайшли правоохоронці в одному з телефонів депутата вчора під час обшуку.

Ініціатором контактів з ФСБ виступав, в тому числі, сам Пономарьов. Бо «накопился ряд вопросов, которые хотелось бы обсудить».

Про те, що куратором народного депутата був фсбшник «Богун» ми розповіли вчора у розслідуванні «Схем». Тепер листування з ним знайшли прямо в телефоні депутата. Публікуємо скріни.

Судячи з листувань у чаті Telegram, депутат підтримував зв’язок із двома працівниками ФСБ – з позивним «Богун» та «Лис», домовлявся із ними про зустрічі у Бердянську і Криму та звітував про роботу своїх підприємств в окупації.

Сам народний депутат раніше підтверджував у коментарі «Схемам», що в окупації мав контакти з співробітником ФСБ «Богуном», але говорив, що це «ФСБшник в балаклаві, який намагався схилити його до співпраці», від якої він «відмовився».

Це звісно, епічна історія. Особливо той факт, що після всього цього депутат вирішив тихенько повернутися в Київ та продовжити засідати в українському парламенті, ніби нічого не відбулося.

Вчора йому нарешті оголосили підозру у держзраді, а сьогодні помістили під варту.

У суді сьогодні він дав розлогий брифінг журналістам, заявивши що звинувачення проти нього це – «политический и правовой беспредел».

Цікаво, якою буде реакція його соратників з ОПЗЖ – Бойка, Шуфрича, Льовочкіна.. Чи варто теж чекати заяв про політичне переслідування?

Вчора, наприклад, Бойко особисто приїжджав до Пономарьова в суд, на камери обережно висловлювався на його підтримку.

***

Заглянути «за лаштунки» життя народного обранця в окупації, куди він вирушив добровільно на другий день вторгнення – можна, переглянувши наше свіже розслідування внизу ВІДЕО

На зображенні може бути: текст

На зображенні може бути: текст