Контрнаступ ЗСУ: Арестович спрогнозував, коли чекати прориву оброни противника

Новини

Напрямок головного удару української армії все ще невідомий нікому.

На одному з напрямків ЗСУ вже здійснили прорив російського фронту на тактичну глибину, але місце головного удару ще досі не визначене.  tsn.ua

Про це говорив військовий експерт Олексій Арестович у розмові з блогером та правозахисником Марком Фейгіним.

За його словами, щонайменше у трьох місцях українська армія виконала початкове завдання, при цьому утворивши прорив у російській обороні “у знаковому місці”.

“Це дуже серйозний показник, 3-4 доба — це дуже швидко… Прорив є нормою на 10-14 добу”, – зауважив експерт.

Арестович наголосив, що втрати під час прориву підготовленої оборони ворога неминучі, але вони зараз менші, ніж можна було очікувати, і передбачив, що згодом вони будуть більшими.

При цьому він зазначив, що прорив наразі відбувається на тактичному рівні (до 50 км). Для того, щоб вийти на оперативний рівень (150-200 км), стверджує Арестович, потрібно дочекатися, коли противник зрушить свої резерви і кине їх в бій.

“Тільки після цього обирається напрямок головного удару і там накопичуються наші резерви, тому що противник тоді не зможе зманеврувати”, – пояснив експерт.

Олексій Арестович зазначив, що російська армія вже почала перекидати свої резерви, зокрема, з Херсонської області — на північ, досі не знаючи напрямку головного удару.

У якийсь момент в певному місці утвориться нормальний прорив і туди зайдуть бригади, які будуть розвивати оперативний успіх. Наші резерви у бій ще не вступали”, – наголосив він.