Олександр Пономарьов згадав, як його зрадила Мозгова, і зізнався, чи є в нього зараз стосунки

Новини

Артист розповів про своє особисте життя.

Український співак Олександр Пономарьов розповів, чому розлучився з попередніми дружинами Оленою Мозговою та Вікторією Мартинюк, і що наразі відбувається в його особистому житті.tsn.ua

В інтерв’ю Дмитру Гордону Пономарьов пригадав, що причиною розлучення з продюсеркою Оленою Мозговою стали зради з її боку.

“У мене відбулося так у житті, що зрадили. Я спробував пробачити, потім ще раз зрадили. Я не зміг пробачити і пішов. Так відбулося. Я Олену поважаю, вдячний їй за доньку. Тому нічого поганого не хочу про неї говорити”, – сказав артист.

З Оленою Мозговою Пономарьов був 9,5 років / © instagram.com/mozgovaolena

Від Мозгової у співака є донька Женя, а також він, як до рідної, ставиться до доньки Мозгової від її попередніх стосунків – Зої, яку виховував від 1,5-річного віку. Зараз Пономарьов вкрай рідко спілкується з Оленою, та до війни підтримував її музичні проєкти.

Олександр Пономарьов з донькою Зоєю / © instagram.com/ponomaryovoleksandr

Другою дружиною Пономарьова була Вікторія Мартинюк. З нею вони перебували у шлюбі 4,5 року. За словами зірки, з нею не склалося, бо вони не зійшлися характерами.

Олександр Пономарьов з ексдружиною Вікторією Мартинюк / ©

“Не склалося. У мене було помилкове судження, що я людину зможу змінити. Це була моя помилка. Ми не співпали за характерами. А потім, коли вона сказала: “Обирай, або я, або Женя”, донька моя. Женя ж зі мною жила після нашого розлучення з Оленою. Вона не дуже її любила і сказала: “Обирай”. Я сказав, що доньку я обрати не можу, вона вже обрана. А дружину можу. Так ми і розійшлися”, – розповів Пономарьов.

Олександр Пономарьов з дітьми / © instagram.com/ponomaryovoleksandr

Від Мартинюк у співака є 16-річний син Сашко.

Олександр Пономарьов з сином Сашком / © instagram.com/ponomaryovoleksandr

На запитання, що зараз відбувається в його особистому житті, Пономарьов відповів завуальовано. Втім, дав зрозуміти, що не самотній і дуже цінує ці стосунки.

“Все в порядку, тому давай це не рухати, щоб воно і далі було в порядку. Я забобонна людина зі студентських років, але розумію, що Біблія пише, що в це вірити не можна”, – прокоментував Пономарьов.

Олександр Пономарьов / © instagram.com/ponomaryovoleksandr