Контрнаступ ЗСУ: названо терміни та напрямки, куди полетять удари української армії

Новини

Експерт пояснив, коли і як розпочнеться наступ Збройних сил України, і куди полетять удари української армії.

Цієї весни всі очікували масштабного контрнаступу Збройних сил України, проте воно не почалося. Це можна пояснити тим, що ще не все заявлене озброєння від західних партнерів надійшло в Україну, хоча армію сформовано та підготовлено.

Таку думку в ефірі Politeka Online висловив російський опозиціонер та блогер Марк Фейгін.

“Бачите, як навесні воно не почалося, начебто через те, що не всі озброєння були доставлені. Хоча всі бригади були сформовані, достатньо їх. Називали різні чисельності – до 12 бригад, три армійські корпуси, я думаю, зараз їх уже більше.Чому влітку?Ну влітку зрозуміло, це найсприятливіший час, тому що дійсно танки можуть пройти, і так далі всі проблеми кліматичні та інші вони зняті.Я вважаю, що тягнути далі вже не зможуть, ось командування ЗСУ, так мені здається “, – каже Марк Фейгін.

Фейгін

За його словами, він не володіє жодною точно чи засекреченою інформацією, але оцінює ситуацію сторони, і зараз, на початку літа, вона справді сприятлива для наступу.

“Бо, мабуть, збираються дуже швидко діяти, не розтягувати це на три місяці. Це буде схоже на харківську операцію – два тижні максимум, усі. І далі вже фронт зупиниться на тій лінії, яку встигнуть, до якої встигнуть дістатися цих результатів. Сказати, що цього взагалі не буде, як робить це російська пропаганда, і взагалі, що все зупиниться на тому, що є, і буде позиційна війна і надалі, я в це не вірю”, – каже Фейгін.

ВСУ, поле бою, війна

Він вважає, що західне озброєння Україна отримує саме під цей контрнаступ, під цією умовою, тому велика ймовірність, що у червні всі вже побачать цей наступ.

“І я б не виключав, що Крим може стати такою дуже особливою точкою, я маю військово-політичний компонент. Я б його не виключав зовсім, бо можуть бути різні напрямки ударів. Це точно буде не один удар. Тобто контрнаступ не буде асоціюватись якимось єдиним ударом, там, наприклад, на Бахмут пішли і всі, оскільки він не замінований.А інші напрями, зрозуміло Лівий берег весь замінований і так далі, і фортифікаційні споруди накопані. будуть відволікаючі удари інші, і я не виключаю, що Крим одним із таких напрямків буде”, – підсумував експерт.