Кремль готує провокацію на Курській АЕС: уже погоджують план евакуації – ЦНС

Новини

Росіяни можуть планувати провокацію на Курській АЕС. Наразі вони проводять підготовку до евакуації населення з зони ймовірного радіоактивного забруднення на випадок “застосування ймовірним противником звичайних засобів ураження”: місцеву владу зобов’язали створити транспортний реєстр.

Водночас евакуювати у разі здійснення провокації планують до 57 тисяч, притому що в одному лише Курську живуть щонайменше 435 тисяч жителів. Відповідні документи опинилися у розпорядженні Центру національного спротивуobozrevatel.com

У ЦНС стверджують, що в Росії планують провокацію на Курській атомній електростанції. Про це може свідчити підготовка у регіоні до евакуації місцевого населення.

“За даними підпілля, в Курської області триває підготовка до евакуації з зони ймовірного радіоактивного забруднення на випадок аварії на АЕС. Для цього місцевій владі поставили завдання створити транспортний реєстр. Відповідні документи потрапили у розпорядження Центру національного спротиву”, – зазначено у повідомленні.

Водночас якщо провокація буде здійснена, більшість жителів регіону Росія кине напризволяще: рятувати окупанти збираються лише кілька відсотків населення Курської області.

“Загалом евакуювати планують від 21 до 57 тисяч осіб, притому що населення області понад 1 млн осіб, а самого Курська – 435 тис. Тобто йдеться про 5% від населення областей, що свідчить про “обраність” тих, хто попав у список”, – розповіли у Центрі національного спротиву.

“Щасливчиків”, які таки потраплять до списків на евакуацію у разі здійснення росіянами провокації на Курській АЕС, вивозитимуть на північ регіону, зокрема у населені пункти Желєзногорський, Большоє Солдатскоє, Щігри, Горшечноє.

Кремль готує провокацію на Курській АЕС: уже погоджують план евакуації – ЦНС

Кремль готує провокацію на Курській АЕС: уже погоджують план евакуації – ЦНС

“Зауважимо, Сили оборони України діють виключно на території України й не планують ніяких атак на атомні станції. Ця провокація необхідна самим росіянам, аби відвернути увагу світу від захоплення ЗАЕС”, – резюмували у ЦНС.

Відстань від Курської АЕС до прикордонного Глухова на Сумщині складає понад 100 км.

Кремль готує провокацію на Курській АЕС: уже погоджують план евакуації – ЦНС

Нагадаємо, 10 серпня у Білорусі заявили про пожежу на Мозирському НПЗ. На нафтопереробному заводі за 15 км від Мозиря Гомельської області рятувальники протягом години ліквідували факельне горіння із засувки установки з виробництва бензину.

Раніше у Службі безпеки України застерігали, що, за даними розвідки, найманці ПВК “Вагнер”, які масово переїхали до Білорусі з РФ, можуть спровокувати залучення у війну проти України й солдатів РБ. Саме з цією метою вони можуть проводити диверсії на такому стратегічному об’єкті як Мозирський НПЗ.