Кремль після вибухів терміново закриває Червону площу: що відбувається у Москві

Новини

Червону площу в російській столиці буде повністю закрито для відвідувачів.

Червону площу у Москві закриють з 27 квітня і відкриють лише у травні – десятого числа.

У відділі зв’язків із пресою та громадськістю Федеральної служби охорони (ФСТ) росії запевняють, що причина – підготовка до проведення Параду Перемоги. politeka.net

Кремль, Росія, Червона площа

Раніше стало відомо, що з 23 квітня по 15 травня не здійснюватиметься допуск відвідувачів до мавзолею Леніна. Це також нібито пов’язано з підготовкою та проведенням у Кремлі та на прилеглій до нього території святкових заходів.

Московський Кремль також закриватиметься. Так, 7 Кремль буде закрито до 13:00, а 9 травня – весь день.

Додамо, українські ударні безпілотники дедалі ближче підбираються до Москви. Так, за два місяці на околицях російської столиці впали два дрони.

Так, у Підмосков’ї за 300 метрів від житлових будинків впав дрон із вибухівкою C-4. Це був БПЛА UJ-22 Airborn, споряджений майже 17 кг вибухівки (30 брикетів по 570 гр), стверджують пропагандистські ЗМІ.

Летів БПЛА з північно-східного боку, облетівши перед падінням Москву по півколу. Дальність польоту дрону становить понад 800 км.

Також дрони масово атакували Білгородську область. Один із них нібито скинув бомбу на телекомунікаційну вежу, другий впав на дизельний трансформатор, ще двох цілей не досягли.

Зазначимо, що на парад 9 травня до Москви приїде лише президент Киргизстану Садир Жапаров. У Кремлі зазначили, що, мовляв, не запрошували іноземних гостей, бо це не кругла дата.