“Квиток в одну сторону”: в ОК “Схід” розповіли про великі проблеми ПВК “Вагнер” у боях за Бахмут

Новини

Російські бойовики з числа найманців приватної військової компанії “Вагнер” несуть значні втрати у боях за Бахмут і не можуть виконати поставлені задачі. Саме тому глава ПВК “Вагнера” Євгєн Пригожин заявляє про нібито снарядний голод.

Таку заяву зробив речник ОК “Схід” Сергій Череватий. Він зазначив, що українські захисники продовжують ліквідовувати окупантів, а поповнювати їх склад нікимobozrevatel.com

Вже навіть російським в’язням дійшло, що відправка на фронт є білетом в один кінець.

“Головне, чим покликані заяви Пригожина – тим, що він взяв на себе військові зобов’язання, не здатен їх виконати, в тому числі по взяттю Бахмута і придумує ці нісенітниці про снарядний голод”, – сказав Череватий.

Він уточнив, що головною проблемою вагнерівців є втрата особового складу.

“Не дає сама влада і в’язні не дуже прагнуть йти, тому що розуміють, що це квиток в одну сторону”, – додав речник ОК “Схід”.

Раніше Пригожин записав відеозвернення до військового командування РФ на тлі тіл ліквідованих в Україні найманців. Він вимагав видавати “норму боєприпасів” і в нецензурній формі вилаяв міністра оборони Росії Сергія Шойгу та начальника генштабу РФ Валерія Герасимова.

Після цього Євген Пригожин та Рамзан Кадиров заявили про намір замінити “вагнерівців” на бойовиків “Ахмат” у місті Бахмут Донецької області. Таке рішення окупанти аргументували нібито виснаженням сил ПВК “Вагнер” та спробою чеченців захопити повністю місто.