Зірка “Голос країни” Даніель Салем розповів, як дитина довела його до сліз на передовій: “Все завмерло”

Новини

Відомий телеведучий та зірка «Голосу країни-10» Даніель Салем поділився історією, яка його дуже зворушила.

Ведучий і ресторатор, а також зірка “Голос країни” Даніель Салем одразу після початку війни ухвалив рішення змінити свою професію та вступити до лав захисників України. В інтерв’ю своїм колегам він поділився тим, як до глибини душі його торкнулося те, що побачив на передовій. politeka.net

Даніель Салем розповів про момент, коли він та його товариші опинилися в окопі та їх охопило голодування. Вони розуміли, що їжа не передбачається найближчим часом і безнадійно змирилися з цим фактом. Однак, раптом на обрії з’явився маленький хлопчик, який утік у бік українських захисників.

Виявилося, що цей хлопчик вирішив принести військовим їжу, щоб вони не залишалися голодними у окопі. Цей вчинок сильно вразив Салема і залишиться у його пам’яті назавжди.

“Все завмерло на мить. Ми вибралися з окопів, з величезним почуттям голоду… І раптово, немов з нізвідки, з’явився хлопчик років шести-семи. Він біг до нас із хлібом у руках і сказав: “Хлопці, я приніс вам хліб !” Для мене це було щось неймовірне”, – розповів він.

Також Салем показав невеликий ролик із хрещеною дочкою.

«Найтепліші моменти, завжди з близькими! Люблю тебе, дякую твоїм батькам, що коли ти народилася, довірили мені таку важливу місію бути твоїм хрещеним!» – емоційно висловився Даніель під коротким відео із хрещеною дочкою.

Після цього в мережі поділилися своєю думкою шанувальники, які були впокорені щирістю артиста.