Лікар розсекретила хворобу Баскова, через яку він сильно погладшав

Новини

Рустам Солнцев, посилаючись на слова своєї дружини-лікаря, сказав, що у Баскова проблеми з нирками. УНІАН

Шоумен Рустам Солнцев прокоментував стан здоров’я розповнілого путініста Миколи Баскова. Він, посилаючись на слова своєї дружини-лікаря, сказав, що у артиста проблеми з нирками.

“Знаєте, я живу з лікарем. Моя дружина – лікар. Вона подивилася на фотографію і одразу сказала, що там, швидше за все, проблема з нирками”, – сказав Солнцев в коментарі росЗМІ.

Він додав, що Басков зараз заслужено отримує свою порцію хейту, як і Філіп Кіркоров, який нещодавно на своєму концерті відшмагав глядачку по обличчю букетом троянд.

Солнцев зазначив, що люди їхнього статусу не повинні дозволяти собі подібні речі. За його словами, Басков останнім часом теж часто зачіпав людей. Варто тільки згадати, як він своїм жестом в ефірі російського шоу образив інвалідів.

“Сильно задерли хвости. До такої міри, що Кіркоров розсобачений просто. Він зі своєю невихованістю пише Боні слова, які недозволені в його статусі. Я можу собі це дозволити – проклинати якусь свою хейтершу. Але я не народний артист, і моє прізвище не Кіркоров. І я не народний артист Басков. Я розумію, чому ці люди вихоплюють зараз. Ось і нехай. За справу!” – додав Рустам.