”Пригожин ось-ось розв’яже в Росії громадянську війну”, – історик радить росіянам готуватися до гіршого

Новини

Росія стрімко мчить до початку кровопролитної громадянської війни, вважає відомий російський історик Дмитро Чернишевський.

Російський диктатор Володимир Путін створив ПВК “Вагнер” та армію Рамзана Кадирова як противагу змові еліт. Ця історія з високою ймовірністю обернеться для Росії страшним кровопролиттям.

З таким прогнозом у своєму блозі на YouTube виступив відомий російський історик і політик Дмитро Чернишевський.

Він упевнений, що і для ватажка “вагнерівців” Пригожина, і для Кадирова запуск сценарію громадянської війни єдино прийнятний. Тільки за такого розвитку подій вони мають шанс залишитися живими.

“Для Пригожина перспектива дуже проста: або він буде ліквідований Путіним після того, як Путін його руками придушить повстання еліт і розправиться із змовниками, або йому відкрутять голову наступники Путіна. Якщо він не захопить владу, його вб’ють. Для того, щоб вижити, він повинен розпочати громадянську війну… Після повалення Путіна насамперед нової влади стане ліквідація цієї ПВК, яка є паралельною структурою влади, руйнує монополію держави на насильство і просто загрожує самому існуванню правлячої еліти”, – розповів Чернишевський.

Він запевнив, що мирно Пригожин до влади прийти не зможе, оскільки є безпринципним та безжальним кримінальником. Найімовірніше, він спробує самостійно ліквідувати Путіна, коли відчує загрозу своєму існуванню.

“Пригожина Путін створив як противагу проти змови еліт. Але ця противага, щоб вижити, має на всі боки відкрити вогонь: або Путіна знищити, або розв’язати громадянську війну”, – попередив історик.

Він радить росіянам готуватися до того, що будь-якої миті події можуть помчатися за “найгіршим сценарієм”.