Люди в паніці вибігали з будинків: На Камчатці стався землетрус магнітудою 6,9 (відео)

Новини

У Росії на Камчатці стався сильний землетрус магнітудою 6,9. Епіцентр підземних поштовхів розташовувався за кілька десятків кілометрів від міста Петропавловськ-Камчатський.

Примітно, що перші поштовхи було зафіксовано в акваторії Авачинської затоки, проте загроза цунамі не оголошувалась. Про це повідомляють росЗМІ, передають Патріоти України.

Епіцентр землетрусу знаходився в акваторії Авачинської затоки – за 44 км від міста Петропавловськ-Камчатський. Сейсмостанція “Петропавловськ” повідомляє, що підземні поштовхи сталися на глибині 100 км. За інформацією місцевого управління МНС, жертв та руйнувань внаслідок стихійного лиха немає.

Однак очевидці землетрусу опублікували безліч відео та фото, які суперечать офіційним заявам МНС. Так, місцеві жителі повідомляють, що у будинках тремтіли стіни і падали речі з полиць.

Крім того, внаслідок землетрусу на Камчатці у деяких будинках потріскалися стіни. Найбільше підземні поштовхи відчули жителі Петропавловська-Камчатського, Вілючинська та Єлизовського району. Співробітники МНС проводили евакуацію населення у цій місцевості.

Місцеві жителі скаржаться, що у паніці почали вибігати із будинків. Багато росіян на Камчатці заявили, що зазнали сильного шоку від землетрусу. “Досі руки тремтять”, “Всі молитви згадалися, немовля на руках, жесть”, “Я під час землетрусу впала”, – розповідають місцеві жителі.