![](https://www.globalpress.co.ua/wp-content/uploads/2023/04/Snymok-ekrana-2023-04-03-v-15.46.12-730x392.jpg)
Тітушки говорять здебільшого російською. На запитання про мобілізацію кажуть: “Не підем, нема дурних!”
Євген Рибчинський
Вперше з 2013-14 рр бачу в Києві нашестя титушок.
Молоді люди спортивної зовнішності з поламаними вухами і набитими кулаками лазять по Печерську в пошуках пригод. На питання про московських попів у лаврі відповідають «нє всьо так однозначно». Говорять здебільшого російською. На запитання про мобілізацію кажуть: не підем, нема дурних.
І їх нібито нема за що затримувати. І нібито все за законом. Але ще законніше було б виловити той непотріб і відправити його рити окопи і будувати укріпрайони на передку.
Бо в тилу вони разом із фсбешною сектою упц мп реально загрожують національній безпеці.