“Мамо, не плач”: 10-річна дівчинка дивом вижила після атаки армії рф, фото

Новини

Евакуації з населених пунктів, які знаїодяться близько до лінії фронту продовжуються. Стало відомо, що волонтерська організація “Білі ангели” успішно евакуювала 10-річну Христину та її родину з Ямполя Лиманської громади Донецької області.

Про це детальніше повідомили в прес-службі Нацполіції.  today.politeka.net

евакуація, біженці з донбасу

“Мамо, не плач”, – каже дівчинка своїй матері, хоча сама ледве стримує сльози, оскільки їхнє колишнє щасливе життя вже не існує. Після обстрілу російським снарядом, їхній будинок зазнав серйозних пошкоджень і не придатний для проживання, а дірка від снаряду робить видимими потрощені запилені іграшки.

У приватний будинок родини потрапив ворожий “Калібр”, під час чого дівчинка, дивом вижила.

евакуація, біженці з донбасу

За даними Нацполіції, тепер дитина разом із батьками проживатиме в Києві до того часу, поки їхнє місто не стане відносно безпечним, а їхній будинок не буде відновлений. Христина виявила неймовірну мужність, коли волонтери познайомилися з нею та розповідала про пережите.

В дорозі до Києва Христинка розповідала поліцейським, що вона є ученицею п’ятого класу місцевої школи, яка також постраждала під час бойових дій. Дівчинка сумніву зазначила, що обов’язково хоче повернутися додому, до своїх друзів та вчителів, коли це буде безпечно.

руйнування, війна