Політтехнолог розповів, скільки кожна російська родина має заплатити Україні за війну вже сьогодні

Новини

Про це він розповів у своєму блозі.

Як розповідає експерт, нещодавно він слухав на одному ютуб-каналі двох російських лібералом, які серйозно міркували над тим, що ось навіщо українці підривають Кримський міст, якщо розуміють, що буде удар у відповідь, адже хіба вартує шматок бетону смерті мирних жителів.

«Уявляєте, ліберальні росіяни вважають, що ми зупинимося в цій війні, що ми стримуватимемо себе, виходячи з того, що ми воюємо з повними відморозками, нелюдями. А оскільки ми воюємо з нелюдями, ми не повинні їх турбувати, не дай Боже торкатися їхніх мостів. Може, нам ще по їхніх танках не стріляти, щоб вони у відповідь по нас не стріляли? Може, так треба? Як там думає російська ліберальна громадськість щодо цього?», – питає Михайло Шейтельман.

Проте, підкреслює він, немає у росії таких ракет, які були б сильнішими за нашу волю перемогти. Також політтехнолог додає, що ми били, б’ємо і битимемо по росіянах, які знаходяться на окупованих територіях, по всіх військових об’єктах росії та по всіх російських військових, які знаходяться в самій росії, поки не знищимо всю російську армію, поки не переможемо російську федерацію і не змусимо її заплатити.

«Хоч би грошима, ну, що вдієш, іншого з них взяти нічого. За моїми скромними підрахунками сьогодні українцям та світовій спільноті, тим 54 країнам Рамштайну, які постачали нам озброєння, брали участь у логістиці, гуманітарній допомозі, кожна російська родина винна від 50 до 80 тисяч доларів, тобто від 5 до 7 мільйонів рублів», – стверджує Михайло Шейтельман.