Маша Єфросиніна відверто розповіла, що робить в Ізраїлі: “Я вперше в житті…”

Новини

Популярна українська ведуча Маша Єфросиніна вперше в житті приїхала до Ізраїлю.

На своїй сторінці в Instagram Марія розповіла, що вона для себе зрозуміла під час цієї поїздки.

“Я вперше в житті в Ізраїлі. Про всі набуті нами робочі спостереження розповім пізніше. Але ж я вперше і в Єрусалимі – разів шість в житті була спроба поїхати, і зривалось. Сьогодні мені було важко, бо я зневірилася за рік масштабної війни. Всі трагедії я не могла пояснити собі з точки зору «як таке допускається силами небесними?».. Сьогодні ж почула, що віра або є, або її немає. Віра – це не доказова наука…”, — пише Маша Єфросиніна. politeka.net

У Єрусалимі її супроводжували дві найближчі подруги. Як зізнається ведуча, там до неї прийшло чітке усвідомлення свого шляху.

“Я наразі вірю лише в те, що хворий бункерний психопат скоро сковирнеться. Але не знаю, чи можна було про це просити у Всевишнього.. Ще я безперечно вірю в нашу Перемогу! Менше з тим, я вдячна Всесвіту за людей, які поруч зі мною. За просто шалену кількість нових знайомств, якої в мене не було за все моє життя! За фантастичний досвід. Та, головне, за чітке усвідомлення свого шляху.. Щаслива, що зі мною розділили цей день мої найближчі подруги”, — додала Марія Єфросиніна.