Масові ракетні атаки та блекаути: міністр енергетики Герман Галущенко попередив, коли розпочнеться

Новини

Ворог чекає морозів

Міністр енергетики Герман Галущенко вважає, що російська сторона може здійснити масовані ракетні удари по українській енергетичній інфраструктурі, якщо температура повітря тривалий час залишатиметься нижчою за нульову позначку.

Про це він повідомив під час “Єдиного марафону”, пише УП.

За його словами, він вважає, що атаки можуть здійснюватись тоді, коли температура буде триматися на мінусі протягом тривалого періоду, що робить ефективнішими такі удари. Водночас, міністр наголосив, що будь-яке падіння температури вже збільшує ризики для енергетичної інфраструктури.

Галущенко також повідомив, що росіяни продовжують атаки на енергетичні об’єкти України, навіть влітку. Він уточнив, що деталі атак не розголошуються, але підтвердив наявність підготовки до масованих атак, які можуть мати серйозні наслідки.

Міністр також висловив можливість відповіді України на енергетичні атаки росії, вказавши, що країна може атакувати російську нафтогазову інфраструктуру, якщо Москва продовжить обстріл української енергосистеми під час зими.

Нагадаємо, що Галущенко також заявив, що росія активно здійснює кібератаки на електромережі України і може посилити фізичні атаки в умовах низьких температур, коли попит на енергію для опалення буде зростати.