Мав відстрочку, але вступив до лав ЗСУ: у боях за Україну загинув 21-річний студент одеського університету. Фото

Новини

У боях за Україну загинув студент Національного університету “Одеська юридична академія” Денис Кухоцький. Він покинув навчання і добровольцем став на захист України у лавах ЗСУ з перших днів повномасштабного вторгнення – попри те, що мав право на відстрочку від призову.

Полеглому Героєві був усього 21 рік. Про тяжку втрату повідомили на факультеті прокуратури та слідства кримінальної юстиції Одеської юракадемії.

Мав відстрочку, але вступив до лав ЗСУ: у боях за Україну загинув 21-річний студент одеського університету. Фото

“Війна забирає найкращих. Із невимовним болем змушені повідомити, що студент нашого факультету – Денис Іванович Кухоцький, який з початком повномасштабного вторгнення на територію України став на захист нашої держави, загинув.. Денису був лише 21 рік, але, незважаючи на свій юний вік, він не ховався від війни, а долучився до лав українського війська і ціною власного життя оберігав наші… Для всіх нас це непоправна втрата та рана, яка ніколи не загоїться! Денис залишався вірним Україні до останнього свого подиху”, – зазначено у повідомленні.

Воїн загинув під час виконання бойового завдання.

У Одеській юракадемії також зазначили, що захист рідної землі був для Дениса абсолютно усвідомленим вибором: він мав право на відстрочку від призову, однак покинув навчання ще на початку повномасштабного вторгнення, щоб робити те, що вважав найважливішим.

В університеті про полеглого воїна згадують як про талановитого студента, його однокурсники називають Дениса “надійним і чуйним другом”. Та й на фронті Кухоцький проявив свої найкращі якості.

“Неймовірно хоробрий, сміливий, принциповий”, – кажуть про Дениса.

“Таких, яким був він, – мало! Такий розумний, такий талановитий, такий добрий, відважний…На жаль, гинуть найкращі сини нашої Батьківщини! Велике горе для усієї родини, сили прийняти та витримати цей біль батькам! Шана та Царство небесне такому молодому, але сильному духом воїну!” – згадують про Дениса у коментарях до звістки про його загибель.

“На першому курсі щодня зустрічали тебе на нашому поверсі “Феміди”. Ми не були знайомі особисто, але так символічно, що всі називають тебе ніжно “друже”, бо лише справжній друг може віддати своє життя, захищаючи нас. Дякуємо, друже. Вічна памʼять, друже”, – написала студентка Одеської юракадемії Наталія Моніч.

Денис встиг блискуче скласти державні іспити і за місяць мав розпочати навчання в магістратурі, аби здійснити свою мрію і здобути юридичну освіту. Однак всі мрії зруйнувала Росія.

Про дату та місце прощання з воїном пообіцяли повідомити пізніше.

“Сімʼя Дениса зараз потребує нашої допомоги! Ми мусимо віддячити йому за подвиг турботою про тих, кого він любив так само, як Україну”, – зазначено у повідомленні.

Однак реквізитів для допомоги на сторінці факультету не вказали.