“Ми переможемо та забезпечимо надійний мир”: Зеленський подякував усім українцям і українкам, які допомагають обороні. Відео

Новини

Президент Володимир Зеленський, повертаючись із Запоріжжя, записав звернення до українців із традиційним звітом щодо робочої поїздки та мотиваційним посланням. Він подякував кожному, хто робить свій внесок в оборону державного суверенітету.

“Українська мета очевидна: ми переможемо і забезпечимо Україні силу, що дозволяє гарантувати надійний мир. І я дякую кожному нашому воїну – всім, хто б’ється заради України”, – сказав політик, звертаючись через пресслужбу свого Офісу. При цьому Зеленський зазначив, що йдеться не лише про військові Сили оборони, але також волонтерів і простих громадян, які не стоять осторонь загальної національної проблеми (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця)obozrevatel.com

Глава держави розповів, що вдень з генералом Тарнавським були в розташуванні 3-ї та 15-ї бригад оперативного призначення Нацгвардії, 47-ї та 65-ї окремих механізованих бригад, 46-ї аеромобільної бригади; 10-го армійського корпусу – 116-та, 117-та й 118-та бригади. Він наголосив на особливій роботі кожної і схвально відгукнувся про їхню роботу.

“Поспілкувалися з комбригами та комбатами про потреби наших воїнів – те, що реально відчувають на передовій. Все, про що говорили хлопці, прозвучить на найближчій Ставці”, – зазначив гарант.

"Ми переможемо та забезпечимо надійний мир": Зеленський подякував усім українцям і українкам, які допомагають обороні. Відео

Зеленський додав, що для нього важливими є відгуки командирів підрозділів про озброєння, яке поставлено Україні від її західних партнерів. А робота українських воїнів, які постачають армії трофейну зброю і техніку росіян, викликає у президента захоплення.

“Це не просто раціональність наших хлопців, це важливий доказ спроможності наших героїв забирати зброю у ворога та використати для захисту життя України”, – з усмішкою резюмував він.

"Ми переможемо та забезпечимо надійний мир": Зеленський подякував усім українцям і українкам, які допомагають обороні. Відео

Насамкінець глава нації розповів про нагородження бійців, яке він провів на Запоріжжі. За оборону південного напрямку нашої країни заслужені медалі здобули солдати, офіцери, сержанти.

Окремо хочу сьогодні подякувати всім, хто допомагав із ліквідацією наслідків російських ракетних нальотів. Вчора – в Одесі, Харківщині, сьогодні – Львів, Луцьк, Дніпро, Краматорськ, Черкаська область, також у Запорізькій області, в інших частинах держави. Дякую рятувальникам, лікарям, поліцейським, волонтерам, місцевій владі… Дякую!” – сказав Зеленський.