Медведєв лякає Ізраїль, що допомога Києву зруйнує відносини з РФ: основний наратив, що просувають росЗМІ

Новини

За словами заступник голови Радбезу РФ, якщо Ізраїль постачатиме Україні зброю, то йому “час оголосити Бандеру і Шухевича своїми героями”.

Заступник голови Радбезу РФ Дмитро Медведєв заявив, що надання Ізраїлем військової допомоги Україні зруйнує всі відносини цієї країни з Росією. За даними Центру протидії дезінформації, це – основний наратив, що сьогодні просувають російські ЗМІ. ТСН

“За словами чиновника країни-агресорки, якщо Ізраїль постачатиме Україні зброю, то йому “час оголосити Бандеру і Шухевича своїми героями”. Заява Медведєва – це відповідь на слова міністра у справах діаспори Ізраїлю Нахмана Шая, який виступив за відправку військової допомоги Україні. Погрози кремля несуть суто маніпулятивний характер, а цього разу – це ще й приклад лицемірства, оскільки Іран постачає ударні безпілотники для Росії і планує передати балістичні ракети. Хоча Іран заперечує постачання безпілотників до Росії, а кремль не дає коментарів”, – наголошує ЦПД.

Центр протидії дезінформації наголошує, що стороння військова підтримка Ірану – свідчення того, що сили РФ вичерпуються.

“ЄС заявив, що проти Ірану будуть запроваджені жорсткі санкції, якщо причетність Ірану буде доведено”, – йдеться в повідомленні.

©

Нагадаємо, міністр у справах діаспори Ізраїлю Нахман Шай виступив за надання Україні військової допомоги.