Мер українського міста виписав собі захмарні надбавки, українці обурені мірою покарання: “Що це за закони такі?”

Новини

Розмір премій, які виписував собі Сергій Надал, могли досягати не тільки максимальних показників, а навіть перевищували їх.

Під час воєнного стану деякі українські чиновники знаходять можливість нажитися і прикарманити собі ще більше грошей. Так, тернопільський мер Сергій Надал виписував собі великі премії під час війни. НАЗК склало адміністративний протокол щодо нього. Таке м’яке покарання обурило українців, які в мережі вимагали переглянути його. politeka.net

Розмір премій, які виписував собі Сергій Надал, міг досягати 250% посадового окладу. Уточнюється, що з 2021 року та протягом 2022 року він преміював себе у максимальному розмірі та надавав допомогу на оздоровлення, матеріальну допомогу для вирішення своїх соціально-побутових питань також у максимальних гранично допустимих обсягах.

За це передбачено лише штраф, який, звичайно ж, мер виплатить, адже накрав той більше. Порушення мера кваліфікували за статтею про адміністративні правопорушення і йому загрожує штраф від 1700 до 3400 гривень.

Після того, як новина стала відомою, українці вимагають серйознішого покарання, аніж такий смішний штраф. Інші обурюються, що настав час переглянути закони, і судити мера за крадіжку з бюджету Тернополя.

“На тлі тих відсотків цей штраф як глузування. Ось злякали”, “Повну конфіскацію і без права обіймати хоч якісь посади”, “Конфіскація майна і на фронт! Тоді й красти інші боятимуться”, “Що це за покарання, сміх і тільки. А повернути всю виписану премію та віддати ЗСУ?”, “Що за закони у нас такі?”.