“Ми все можемо”, – загиблий 18-річний боєць Максим Василишин “передав послання” українському народу

Новини

Юний захисник України Максим Василишин із позивним “Паджеро” загинув ще у червні під час розвідки, але його “послання” українцям нікуди не зникло.

У червні простори Інтернету сколихнула чергова трагічна новина: загинув юний український солдат Максим Василишин, якому було лише 18 років. Захисник навчався у Львівському військовому ліцеї ім. Героїв Крут, а після початку повномасштабної війни пішов на фронт добровольцем – захищати Батьківщину від путінських загарбників. Поповнивши лави батальйону ЗСУ “Карпатська Січ”, юнак усім серцем вірив у перемогу України та будував грандіозні плани на життя. Але, на жаль, 18 червня 2022 року він загинув на Ізюмському напрямку – його накрило “Градом” на полі під час розвідки.

Про трагічну смерть Максима Василишина повідомила газета “Вісник Розділля”.

Рідні та близькі юного бійця всі як один згадували про нього як про життєрадісного хлопця, який мав купу планів на майбутнє. Він був “золотою дитиною”, дуже сонячною, позитивною та вихованою.

Відомо, що у Маскима Василишина залишилися мама, тато та молодший брат Назар. Про цю сім’ю всі відгукуються дуже добре: активні, патріотичні люди, християни.

Юний боєць навчався в Українській академії лідерства. Під час навчання він завжди носив із собою книгу про підприємництво. У 17 років він уже мав кілька починань і мріяв про справжню бізнес-імперію. Всі дані та передумови в нього були, але, на жаль, війна все це перекреслила. У своїх есеї Максим часто згадував про те, як він надихається іншими людьми і прагне подавати людям власний приклад. Саме в Українській академії лідерства озвучили “послання” загиблого героя Максима Василишина українському народу: “Я хочу дати зрозуміти всім українцям, що ми всі можемо, якщо будемо цього прагнути. Я хочу зробити так, щоб на українців івнювались”.

Зазначимо, що саме завдяки таким самовідданим, сміливим та патріотичним захисникам, як 18-річний Максим Василишин, увесь світ уже сьогодні поважає та захоплюється мужньою та непереможною українською нацією.

Прощання з Максимом Василишиним відбулося 21 червня у Львові на Личаківському цвинтарі.