Міністр оборони Британії зробив тривожну заяву

Новини

Шаппс наголосив, що режими, які не вірять в демократію, спостерігають за війною в Україні.

Західні союзники повинні допомогти Україні перемогти агресорку Росію. Інакше існує ризик, що інші диктатури – такі як Китай, Північна Корея та Іран – активізуються по всьому світі.

Про це в інтерв’ю The Telegraph заявив міністр оборони Великої Британії Грант Шаппс. tsn.ua

За його словами, режими, які не вірять в демократію, просто спостерігають за війною Росії в Україні. Втім, вони можуть почати атакувати західні держави, якщо вирішать, що у тих “вичерпався запас міцності.

“Режими, які не вірять у демократію, спостерігають за нами. Ми повинні продемонструвати, що демократичний шлях – це шлях, який завжди перемагає”, – заявив Шаппс.

Британський міністр наголосив: Захід повинен “дуже, дуже чітко усвідомити, що це екзистенціальна проблема” і йдеться не тільки про Україну.

“Всі дивляться – іранці дивляться. Невже у нас просто вичерпаються сили, урветься терпіння і ми просто підемо геть? Китай буде спостерігати в Індо-Тихоокеанському регіоні, Північна Корея буде спостерігати. Для наших власних національних інтересів, і, безумовно, для західного цивілізованого світу життєво важливо, щоб Україна була успішною у своїй власній країні”, – наголосив голова Міноборони Британії.

Шаппс зауважив, що його країна “живе у дедалі небезпечніші часи”. З його слів, минулого місяця набір в армію збільшився у понад два рази на тлі побоювань конфронтації з Москвою, що зростають.