Мобілізація в Україні: чоловік відмовився від призову тому, що “психологічно не готовий” і отримав тюремний термін

Новини

Мобілізація в Україні продовжується, на Тернопільщині чоловіка відправили до в’язниці за ухилення.

Мобілізація в Україні у розпалі, на Тернопільщині до 3 років в’язниці засудили чоловіка, який відмовився воювати через те, що у нього “немає родини”.

Як повідомили у прокуратурі Тернопільської області, мешканця села Печерна визнали придатним до військової служби та відправили до навчального центру. politeka.net

Проте чоловік так і не з’явився до ТЦК та СП у період дії мобілізації в Україні.

Чоловік свою провину визнав та назвав причини, чому відмовився від мобілізації в Україні. За його словами, вся справа в тому, що він “не має сім’ї і не бачить підстав йти воювати, а також має город, свійських тварин і переживає за своє господарство і не готовий психологічно до несення служби”.

Суд визнав чоловіка винним за ст. 336 КК України (ухилення від призову до військової служби під час мобілізації в Україні на особливий період).

Жителя Тернопілля засудили до 3 років позбавлення волі.

суд, вирок, суддя

Раніше повідомлялося, що двоє мешканців Збаразького та Кременецького районів отримали термін позбавлення волі за такою самою статтею.

“Людина психологічно не готова, чому йому не запропонували альтернативну службу?? Такий варіант, до речі, не тільки для віруючих передбачен законом.. Як раз він підходить під цей випадок. Де ж та свободна країна, де ж та європейська, про яку так часто з екранів говорять?? Чи бути психологічно не готовим, то є злочин? Тоді питання до держави, а що ви, держава, зробила, щоб громадяни були психологічно готові?”,

” В даному випадку чоловік зробив правильний висновок. З тюрми можна врешті решт вийти а на війні можна й загинути”,

“Аби хоч один суддя відправив свого сина то знав би що то таке , а так бідний багатому не товариш тай все , своя рубашка ближче до тіла , але думаю суд лінча скоро буде ., хоч вигребуть практично всіх чоловіків , залишаться чиновники та мажори , народу пора задуматись що робити вже зараз з ними”, – пишуть у коментарях українці.

мобілізація в Україні: ухилянт отримає 3 роки в'язниці