“Ми знаємо, що свобода безцінна, і вміємо її захищати”: Зеленський закликав українців щодня працювати на перемогу

Новини

Президент Володимир Зеленський заявив, що майбутня перемога України – це спільний результат військових та всіх, хто працює заради нашої країни. Він закликав український народ бути ще більш згуртованим і щодня показувати результат у захисті країни.

Про це глава держави сказав у зверненні, опублікованому ввечері у неділю, 13 серпня – наприкінці 536-го дня війни з Росією. Відео оприлюднили на каналі ОП на Youtube (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки). obozrevatel.com

Президент наголосив, що український народ надзвичайно сміливий та хоробрий і ми точно знаємо, що свобода безцінна та вміємо її захищати.

Також українці вміють захищати життя, наголосив український лідер.

"Ми знаємо, що свобода безцінна, і вміємо її захищати": Зеленський закликав українців щодня працювати на перемогу

“І маємо памʼятати, що кожен день повинен давати результат у захисті України. Жодного бездарно проведеного дня! На фронті, у прифронтових районах, усюди в тилу та від кожного – це дуже важливо! – від кожного дипломатичного представництва України”, – сказав Зеленський.

Він додав, що диппредставництва також мають працювати над отриманням зброї для захисників України, підтримкою нашої країни, юридичною відповідальністю для російських терористів.

“Україна обов’язково переможе! Але це буде наш спільний результат. Усіх, хто воює та працює заради України”, – підсумував президент.