Мобілізація в Україні: майор ЗСУ підтримав призов народних депутатів

Новини

Мобілізація в Україні триває, тим часом військовий заявив, що призов нардепів надихне українців долучатися до армії.

Мобілізація в Україні продовжується, екскомандир полку Азов, майор ЗСУ, заступник командира 3 окремої штурмової бригади поділився думками щодо призову народних обранців. politeka.net

За словами Максима Жоріна, вступ до ЗСУ публічних людей під час мобілізації в Україні, політичної еліти, зокрема, нардепів – стало б чудовою мотивацією для простих українців.

“Щоб надихнути суспільство, було б правильно, щоб в армію пішли ті, хто вважає себе умовною елітою. Я далеко не всіх їх такими вважаю, але вони так собі накрутили і такими себе вважають. Публічні люди, відомі, народні депутати, не народні депутати, всі ті, кого люди бачать перед собою. Вони могли піти в армію як приклад або щоб пішли їхні діти”, – заявив майор ЗСУ.

Максим Жорін

Військовий додав, що навряд нардепи прийдуть до усвідомленого рішення, тому варто визначити, хто з них на своїй посаді не приносить користь державі.

У коментарях більшість українців підтримали пропозицію Максима Жоріна щодо призову нардепів під час мобілізації в Україні:

“Якщо вони за два роки не здогадалися то тепер тим більше не підуть а їхні дітки вже давно тю-тю за кордоном.В нас більше одного мільйона держслужбовців чому якась частина з них не на фронті?”,

“Нехай воюють за свої заводи фабрики що привласнили у держави”,

“Ваші слова та богу в уші”,

“Так так і повинно бути. В Ізраїлі на другий день був оголошений стан війни. Чиновники міністри та їх діти разом з народом стали на захист своєї країни. Особистим прикладом підтримували людей”.

Жорін: призов нардепів надихне українців долучатися до армії

Жорін: призов нардепів надихне українців долучатися до армії

Джерело: Факти.