Захід може змусити Україну провести вибори, щоб підписати мирну угоду з РФ, – політолог

Новини

Політолог Ігор Рейтерович вважає, що західні партнери можуть змусити Україну провести вибори для того, щоб нова влада погодилась на підписання мирні угоди з Росією, передають Патріоти України.

“Я гадаю, що в Офісі президента щодня думають про вибори. Там розглядають різні сценарії й варіанти. І в цій ситуації дуже цікавий аспект. Можливість проведення виборів в Україні буде залежати від інтенсивності війни й того, що конкретно буде відбуватись на фронті. Якщо ми уявимо, що через рік війна входить в максимально патову ситуацію, коли ніхто нікуди не рухається й відсутні обстріли території України, то повірте, питання виборів швидко зʼявиться знову порядку денному”, – пояснив Рейтерович

Політолог вважає, що західні партнери можуть змусити Україну провести вибори, щоб змінити владу, яка буде згодна підписати угоду з РФ. “Також можна цілком уявити ситуацію, коли наші західні партнери почнуть говорити про необхідність виборів. Оскільки вони будуть вважати за необхідне провести в Україні вибори й переобрати владу, яка б змогла підписати мирну угоду з Росією. Такий сценарій буде негативно прийнятий більшістю громадян України, втім це завершить війну. В цьому можуть бути зацікавлені деякі наші партнери. Я говорю про майбутнє, на щастя, сьогодні такої критичної маси серед наших партнерів немає”, – додав він.