Мобілізація в Україні: українців попередили про шахрайську схему

Новини

Мобілізація в Україні триває до 18 серпня, і скоріше за все, буде продовжена.

Адвокат Віталій Стамбула розповів про шахрайську схему, які діє в період мобілізації в Україні та якими методами і способами перетину за кордон не потрібно користуватись. daily.politeka.net

“Перший спосіб – це незаконний перетин кордону, тобто, поза межами пропускних пунктів. Ми дуже часто бачимо у телеграм-каналах, у новинах про те, що чоловіків, які намагаються перетнути кордон таким способом – їх ловлять і дуже часто це закінчується летально, бо вони не розрахували свої можливості і намагались перетнути річки”, – повідомив адвокат, розповідаючи про нелегальний метод виїзду за кордон у розпал мобілізації в Україні.

Мобілізація в Україні продовжується, а тому чоловіки часто шукають способи виїзду за кордон і потрапляють на шахраїв.

“Другий спосіб – це виїзд в України за допомогою системи “Шлях”, якщо ви у Google, наприклад, ввіб’єте виїзд за кордон, то першими повідомленнями ви побачите рекламні повідомлення проплачені, що вам організують за гроші виїзд за кордон. Але одразу хочу сказати, що у 90% випадків – це є просто шахрайство, тому що у вас візьмуть попередньо оплату і після того зв’язатись вже ні з ким не вийде. На жаль, знайти потім відповідальну особу з якої можна стягнути назад гроші, витрачені у якості попередньої оплати – вже не буде можливим”, – попередив Віталій Стамбула про аферистів під час дії мобілізації в Україні.