У Міноборони РФ заявили, що вважатимуть судна з українським зерном “перевізниками зброї”

Події

Російські агресори оголосили морські райони у північно-західній та південно-східній частинах міжнародних вод Чорного моря тимчасово небезпечними для судноплавства.

У Міноборони РФ заявили, що будь-яке судно, яке прямуватиме до українських портів, розглядатимуться як “потенційні перевізники вантажів військового призначення”.  tsn.ua

Про це йдеться у повідомленні Міноборони РФ Telegram.

“У зв’язку із припиненням функціонування “чорноморської ініціативи” та згортанням морського гуманітарного коридору, з 00.00 за московським часом 20 липня 2023 року всі судна, що прямують в акваторії Чорного моря до українських портів, розглядатимуться як потенційні перевізники вантажів військового призначення”, – йдеться у повідомленні.

Крім того, у російському Міноборони зазначили, що всі судна, які будуть прямувати до українських портів будуть розглядатись як залучені до російсько-української війни на боці України.

Також російські агресори оголосили морські райони у північно-західній та південно-східній частинах міжнародних вод Чорного моря тимчасово небезпечними для судноплавства. Росія направила відповідні інформаційні попередження про відкликання гарантій безпеки.