Могилевська раптово заговорила про віру, звернувшись до українців: “Люди?”

Новини

Співачка Наталія Могилевська вирішила поговорити про віру, поділившись думками у своєму блозі.

Як пише Politeka.net, Наталія Могилевська – відома українська співачка, яка має звання Народної та Заслуженої артистки України. Зірка, як і інші знаменитості, підтримує Україну у боротьбі з російськими окупаційними військами, а після повномасштабного вторгнення зірка підтримувала киян під час бомбардувань у метро. Не забуває Наталя і про Інстаграм, де ділиться з фанатами не лише творчістю, а й особистими кадрами. А цього разу зірка торкнулася досить незвичайної теми.

“Люди щурu? Чи краще за них?”

Ви не розумієте, на що ви здатні!

Відвідування онкологічної клініки для дітей і ваші коментарі наштовхнули мене на роздуми та необхідність поділитися з вами, що я маю на увазі, коли говорю про віру в Бога і про віру в себе.

До вашої уваги – один відомий експеримент Курта Ріхтера, який допоможе вам продовжити цю думку”, – написала Наталія у публікації.

Фанати поставили тисячі лайків та написали коментарі:

“Дякую Вам за Вашу людяність, за те, що вірите в людей! Я вірю, що щирих і добрих людей у ​​світі дуже багато! ;

“Я повністю згодна, що віра дуже важлива. Воно ж так і є: “І дано Вам буде за Вашою вірою…”. Сила слова, думки, віра… все це лікує, допомагає по життю! Ви також дали підтримку і віру дітям, їхнім батькам, яким тяжко…”.