“Згадайте Харків та Миколаїв”: експерт розповів про нові плани окупантів, до чого варто приготуватися

Новини

Спікер Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат розповів, що окупанти можуть повернутися до старих цілей.

Спікер командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі ютуб-каналу “Говорити великий Львів” розповів, що окупанти після невдалих атак на об’єкти критичної інфраструктури можуть повернутися до своїх планів по ударах на інші цивільні об’єкти. politeka.net

“Тут треба дивитися на те, що каже ворог, що планує ворог і які вже були раніше зроблені дії. Які були удари, по яких об’єктах. Якщо ворог, очевидно, не досяг успіху в атаках нашої критичної інфраструктури, а саме паливно-енергетичного сектору, то очевидно, що пріоритети змінюватимуться”, – зазначив Ігнат.

Юрій Ігнат

За словами експерта, навіть може йтися не про нові пріоритети, а про повернення до старих.

“Що вони робили раніше? Ми бачили бомбардування, вірніше ракетні обстріли міст, таких як Харків та Миколаїв. Згадайте їхні мерії чи облдержадміністрації, Київ згадайте, куди були обстріли. Згадаймо також, як противник намагався вражати наші гідротехнічні споруди. Є моменти, де противник намагався в очисні споруди потрапляти ракетами, тому все, що є у пріоритетах цілей, а вони про це говорять на своїх пропагандонських каналах постійно, куди треба бити, і як треба робити, тут не треба мати жодної розвідувальної інформації, а розуміти, що ворог захоче. завдавати ударів по “найхворіших” наших місцях. І не лише по військових”, – розповів спікер.

За словами Юрія Ігната, українцям потрібно підготуватися морально до різних сценаріїв. А військові на своєму місці вже почали посилюватись. Він також натякнув на нові постачання озброєння від західних партнерів.