![](https://www.globalpress.co.ua/wp-content/uploads/2023/11/screen-2023-11-26-o-18.56.43-800x445-1-730x406.jpg)
“Ми самі не вивеземо”: бойова медикиня звернулася до чоловіків, які втекли від війни за кордон
Бойова медикиня Інтернаціонального легіону тероборони Збройних сил України Анастасія Муцей закликала чоловіків, які втекли за кордон з початком масштабної війни, допомагати військовим фінансово, якщо вони не готові захищати батьківщину на полі бою. На її думку, не всі чоловіки, які лишились у країні, мають воювати на фронті.
В інтерв’ю ТСН.ua бойова медикиня зазначила, що українські чоловік, які поїхали з України, чекають на перемогу ЗСУ, щоб повернутися додому. “Вони чекають, поки ми виграємо – і повернуться… Добре, ти виїхав, не всі люди для війни, але хоч донать, хоч допомагай. Якщо ти хочеш повернутися до цієї країни – роби щось, ми самі не вивеземо”, – сказала вона.
Анастасія Муцей вважає, що не всі чоловіки, які лишаються в Україні, мають вирушити на передову. На її думку, такі громадяни повинні працювати на економіку та допомагати військовим.
“Вибачте, але чоловіки, які роблять справу, а в нас багато є справ типу інформаційна, медична. Медики, які працюють в лікарнях – в мене взагалі ніяких питань. Юридична, бо в нас дуже багато проблем з цим, і програмісти, бо вони фінансово (допомагають. – Ред.)… Здається, країна ще тримається хоч якось на людях, які заробляють і витрачають гроші. Але якщо ти працюєш за 5 тисяч гривень на заводі, бухаєш вечорами – яка ти людина?”, – сказала військова.