На життя військових їй було начхати: в Одесі українка передвала росії важливу інформацію, деталі.

Новини

За вказані дії жінка отримувала винагороду у криптовалюті на свій електронний гаманець.

В Одесі жінку обвинувачують у державній зраді за передачу інформації про військових на південному напрямку російським спецслужбам за гроші. Вона радо пішла на співпрацю з росією, щоб заробити гроші, на життя військових їй було начхати. Про це повідомили в Одеській обласній прокуратурі.

Відомості від слідства свідчать, що жінка – мешканка Одеси – отримувала оплату за передачу співробітнику російських розвідувальних органів через Telegram координат військових у містах Одеса та Миколаїв. Крім того, спецслужби російської федерації проявляли зацікавленість у отриманні інформації щодо військових об’єктів і підрозділів ЗСУ, гуманітарного забезпечення та енергетичної інфраструктури.

За вказані дії, жінка отримувала винагороду у криптовалюті на свій електронний гаманець, при чому сума виплат варіювалася від 50 до 500 доларів в залежності від цінності переданої інформації. Під час проведення обшуку у жінки вилучили мобільні телефони. Там була знайдена інформація, що підтверджує її участь у підривній діяльності.

Стосовно одеситки, прокуратура вже направила до суду обвинувальний акт за фактом вчинення державної зради, відповідно до частини 2 статті 111 Кримінального кодексу України. Наразі звинувачена знаходиться під вартою.