”Ми це так не залишимо”, – у МО Польщі “загрожують” російському послу заходами через неявку “на килим”

Новини

У Міноборони Польщі обов’язково придумають, як “покарати” посла РФ за неявку до МЗС через НП із ракетою.

Ще вчора, 25 березня, посол РФ у Польщі Сергій Андрєєв отримав виклик “на килим” у МЗС, проте “повістку” той проігнорував.

Сьогодні, 26 березня, голова МО Польщі Владислав Косиняк-Камиш заявив, що це далеко не перший випадок, коли РФ порушує не лише польські, а й міжнародні закони, інформує телеканал. Polsat.

У ніч на 24 березня одна з російських крилатих ракет, випущених Україною, перетнула кордон із Польщею. І хоча вона знаходилася лише кілька секунд у повітряному просторі країни, Варшава все одно викликала “на килим” Андрєєва. Російський дипломат вирішив проігнорувати люб’язне запрошення МЗС Польщі.

Косиняк-Камиш заявив, що його відомство перебуває у тісному зв’язку з МЗС, президентом та Бюро нацбезпеки. Вони мають ухвалити рішення щодо подальших дій, виходячи з реакції громадськості на останні події як у Польщі, так і в Україні.

Андрєєв вчинив неправильно, і найближчим часом Варшава ухвалить рішення.

Російський дипломат показав своє справжнє ставлення до Польщі через неявку “на килим”, і Варшава не може до цього ставитися байдуже.

24 березня близько 4.23 одна з російських ракет зайшла на територію Польщі з боку Осердува (Люблинський район). Через 39 секунд вона залишила країну.

Ще вчора глава МЗС Польщі Сікорський заявив, що ноту протесту Андрєєву не вручено, проте Варшава чудово розуміє, що відповіді російський посол на події від 24 березня не має.

У МО Польщі заявили, що вони збиралися збивати ракету лише в тому випадку, якби та атакувала об’єкт на території країни.