“Зараз усе на паузі”: Олена Зеленська розповіла, як війна впливає на життя її дітей

Новини

Дружина президента України Олена Зеленська, яка раніше розповідала про зміни у своєму чоловіку за час війни, зізналася про труднощі з дітьми. Вона наголосила, що їй важко говорити з 11-річним сином Кирилом та 19-річною донькою Олександрою про війну.

Олена наголосила, що це питання для всіх українських батьків складне.  unian.ua

“Неправильно було б жалітися, але ми всі хочемо, щоб цей період закінчився, і залишився тільки періодом, а не змінив наше життя. Усі думають про війну. Мій син завжди говорить про неї. А це дуже складно відповідати всім дітям, а також моїм дітям, коли ваша дитина запитує: “Коли закінчиться війна, ти можеш мені сказати?”. А такої відповіді немає, і це важко”, – розповіла Перша леді України в інтерв’ю британському журналісту Пірсу Моргану.

Олена зазначила, що зараз вона не будує ніяких планів, а життя дітей описує так:

“Ми намагаємося підтримувати нормальне життя настільки, наскільки це можливо. Моя донька зараз на 2-му курсі університету, син ходить до школи. Але це складно, коли ти не можеш нічого планувати своїм дітям. На ці два роки у нас було багато планів. Ми б могли робити багато речей із ними, наповнювати їхні життя позитивними емоціями. А зараз усе на паузі. Ніяких свят, канікул і відпочинків. Всі думають про війну”.

Перша леді також додала, що дітям не вистачає батька.

“Приблизно раз на тиждень, на декілька годин він з дітьми може зустрітися. Інколи рідше, якщо є у нього якісь закордонні відрядження чи візити”, – сказала Олена.