Ми в повній ізоляції: Медведєв заявив, що Росія вперше за 150 років втратила союзників

Новини

Росія опинилася в абсолютній ізоляції і без союзників після того, як розв’язала війну в Україні. Такого висновку дійшов заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв.

Про це повідомляють росЗМІ. Колишній президент РФ назвав “вигаданими” кордони між Росією та Україною.  obozrevatel.com

“Ми в унікальній ситуації. Я навіть не знаю, з чим порівняти її — можливо, Радянський Союз у 1920–1930-ті роки. Тому що потім з’явився Варшавський договір. Коли був царський режим, імперія, у нас були союзники, вони змінювалися – Німеччина, Франція, неважливо, то Антанта, то не Антанта, – але ми не були одні. А ось зараз вперше, ну принаймні років за 150, ми наодинці“, – сказав колишній російський президент.

Напередодні Медведєв вкотре пригрозив Україні та західним країнам ядерною зброєю, якщо бойові дії перейдуть на територію Криму.

“Цілком очевидно, це є підставою для застосування всіх засобів захисту, включаючи передбачені доктриною ядерного стримування, коли використання будь-яких видів озброєнь загрожує існуванню самої держави”, – заявив заступник голови Ради безпеки.

Медведєв також назвав “вигаданими” кордони між Росією та Україною, яка “через геополітичні причини” виявилася окремою державою. Росія, за його словами, надто довго мирилася з цим.

“Ці території були населені споконвічно російським населенням і завжди були у складі Росії у вузькому значенні цього слова – Великої Росії, а не Малої Росії“, – зазначив Медведєва.