На 9 травня РФ готує провокацію, – українська розвідка

Новини

Російські спецслужби можуть готувати провокації на 9 травня, зокрема напади на цивільне населення прикордонних районів Росії під виглядом українських солдатів.

Про це повідомив представник Головного управлінні розвідки Міноборони України Андрій Юсов в ефірі телемарафону, передають Патріоти України.

Він зазначив, що з огляду на війну, яка триває, різного роду інцеденти і провокації можливі будь-якого дня, незалежно від дати. Але, враховуючи, що ідеологія “победобесія” є надзвичайно важливою для сучасної Росії, на 9 травня ризик провокацій додатоково зростає.

Зокрема Юсов прокоментув інформацію, поширену Центром національного спротиву, про те, що російським військовослужбовцям у Брянській та Курській області видали форму ЗСУ.

“Починаючи з 2014 року окупанти використовують подібного роду провокації і не виключено, що будемо стикатися зараз і з цим. В даній ситуації такі провокації можуть бути спрямовані від російських спецслужб проти російського цивільного населення, приурочені до певних дат, наприклад, 9 травня”, – каже Юсов.

Він наголосив, що ніхто ані в Україні, ані в решті світу в подібні вистави вже не повірить. Але це не означає, що провокацій не буде. Зокрема є ризик, що провокацію спрямують проти Білорусі, аби втягнути її у війну против України.