На Чернігівщині померла молода жінка під час операції з видалення родимок: всі подробиці

Новини

Під час проведення операції з видалення родимок у Прилуцькій центральній міській лікарні померла 27-річна жінка. За словами сестри померлої, вона не мала проблем зі здоров’ям і вирішила видалити родимки, оскільки вони створювали дискомфорт при ходьбі.

Вікторія Вольвич, сестра померлої Людмили розповіла, що поки немає жодних висновків від медиків. За її словами, жінка отримала направлення в лікарню 7 листопада, після здачі всіх аналізів та рекомендацій хірурга.

Операція мала тривати до години часу та проводитись під епідуральною анестезією.

“Це була операція з видалення родимок, яких була велика кількість і вони заважали їй ходити. Таке оперативне втручання моя сестра вже робила близько семи років тому. Оперував цей же лікар. Тоді все пройшло добре”, – зазначає сестра загиблої.

Про смерть жінки повідомив лікар, який проводив операцію, їхній мамі. Після цього лікарі більше не контактували з родиною померлої. Сімʼя підрахувала, що Людмила померла близько 11:00. Поки жінка була на операції, Вікторія доглядала за її дворічним сином.

За словами Вікторії, Людмила місяць тому повернулася з-за кордону, щоб зробити планове щеплення сина. Там вона мешкала із цивільним чоловіком, який має інвалідність після участі в АТО. Сама на здоров’я не скаржилась.

“Вона здала всі аналізи. В нас є аналізи на руках. В нас є електрокардіограма. В нас є аналізи, які свідчать про те, що моя сестра була абсолютно здорова. Це показники жінки 27 років”, – розповіла сестра померлої.

Лікарі прокоментували смерть жінки під час видалення родимок
На ситуацію вже відреагувала головна лікарка лікарні, де проводилася операція.

“Пацієнтка померла в медичній установі. А от саме звернення родичів (чи будь-кого в інтересах родини, чи інтересах пацієнтки) є вже підставою для органів слідства поліції для проведення певних слідчих дій. Я не маю повноважень надавати чітких коментарів, суджень і тим більше припущень. Єдине, що я хочу і наголошую на тому, що з боку адміністрації забезпечено вжиття всіх вичерпних дій, заходів для того, щоб розслідування було неупередженим”, – сказала головна лікарка Прилуцької центральної міської лікарні Яна Погоріла.

Вона додала, що в лікарні проводять внутрішню перевірку, але лікар, який проводив операцію Людмилі продовжує надавати медичну допомогу, оскільки “йому не вручена підозра”.