Київську блогерку виceлили з відпочинкового комплексу біля Львова, куди вона поїхала одразу після cкaндaлу

Новини

Київську блогерку Вікторію (Анну) Краснову, яка відома за псевдонімом Девіл виселили з Emily Resort, що у Винниках. Про це вона повідомила в Instagram.

Туди вона поїхала одразу після свого одіозного вчинку з грубим порушенням ПДР.

Вона написала, що її вигнали з комплексу «прямо з басейну і з мокрою головою».

В Emily Resort прокоментували, що ця особа більше не відпочиватиме у них.

Також вона написала, що хотіла там організувати фан-зустріч.

“Бачу багато охочих мене бачити. Але, на жаль, місцеві жителі не відвідують комплекси такого рівня. Місцеві жителі (НЕ ВСі, але більшість) можуть лише до@буватися до мови, п@дити в коментарях, п@дити гуманітарну допомогу, піднімати ціни на оренду, тим самим наживатися на горі людей”.

Раніше, блогерка хизувалася тим, що може не лише їздити Києвом у заборонений час, а ще й має змогу проїхатися Південним мостом, в’їзд на який здійснюється лише за спеціальними перепустками. Під час забороненої прогулянки дівчина ще й у весь голос підспівувала російські пісні, які слухала у машині на всю гучність.

«Жодної перепустки водійка не мала. Принаймні від міста. Вона порушила правила дорожнього руху. За що, сподіваюсь, буде належно покарана. Всі відеофакти із зафіксованими номерними знаками уже передаємо в поліцію», – повідомив керівник департаменту мобільності та вуличної інфраструктури Олег Забарило.

Крім скандальної сторіс, пізніше 9 листопада блогерка опублікувала ще низку відео з відпочинкового комплексу Emily Resort. У нових відео вона пообіцяла «ще більше провокацій зі Львова».

Раніше її вже зупиняли столичні патрульні за порушення правил дорожнього руху та проїзд містом під час комендантської години. Зокрема у 2020 році її оштрафували за нетверезе водіння на 10 тис. грн.