На Херсонщині українські захисники “приземлили” Shahed-131 за допомогою стрілецької зброї. Відео

Новини

Українським захисникам із 28-ої окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового походу вдалося “приземлити” російський дрон-камікадзе Shahed-131 іранського походження. У безпілотник, який окупанти називають “Герань-1”, наші воїни поцілили зі стрілецької зброї.

Ворожий БПЛА залишився у порівняно неушкодженому стані, тож на нього чекає експертиза. Про це повідомляється на Facebook-сторінці бригади

На кадрах бійці ЗСУ завантажили іранський дрон-камікадзе в автомобіль – одну частину поклали в багажник, а майже цілий фюзеляж помістили на автопричіп.

На Херсонщині українські захисники''приземлили'' Shahed-131 за допомогою стрілецької зброї. Відео

“Лицарі” уточнили, що днями їхній бойовий підрозділ стрілецькою зброєю на Херсонщині “приземлив” один із “Шахедів” під час атаки окупантів по півдню “зграєю” дронів-камікадзе.

На Херсонщині українські захисники''приземлили'' Shahed-131 за допомогою стрілецької зброї. Відео

“Тепер на ворожий баражуючий боєприпас чекає експертиза і ретельне вивчення додаткових способів протидії такому виду зброї. Окупантам варто запам’ятати – скільки б вони не запустили дронів, наше небо, як і наша земля, будуть чистими! Бо ми – на сторожі! І на шляху до перемоги!” – нагадали бійці 28-ї ОМБр.

“Український мілітарний центр” зазначає, що іранський Shahed-131 є меншою версією дрона-камікадзе Shahed-136, яким російські окупаційні війська тероризують цивільне населення України. З метою приховати іноземне походження безілотників, росіяни їх маркують написами “Герань-1”.

На Херсонщині українські захисники''приземлили'' Shahed-131 за допомогою стрілецької зброї. Відео

Цей БПЛА є фактично “меншим братом” безпілотника Shahed-136 (“Герань-2”), тому працює за аналогічним принципом дії та максимально уніфікований із ним у деталях і вузлах, особливо в електроніці. Обидва дрони мають однакове компонування і сконструйовані за аеродинамічною схемою “літальне крило”, що дозволяє апарату зменшити лобовий опір і мати велику непомітність для радарів противника.

OBOZREVATEL