На Рівненщині водій маршрутки нахамив військовому, який повернувся з фронту: як його покарали

Новини

Нахабу вже знайшли та вручили повістку до військкомату.

У Рівненській області водій зухвало нахамив українському військовому, який повертався з фронту після другого поранення. Крім того, місцева влада наполегливо рекомендує перевізникові звільнити водія. ТСН

Скандальний випадок стався 26 квітня у маршрутці “Селець-Дубровиця-Рівне”, повідомила очевидиця Людмила Главацька, інформує “Суспільне“.

Жінка розповіла, що військовий зайшов до маршрутки з двома пакетами та сумкою на спині. Він сказав водієві, що сяде на своє місце в середині автобуса та передасть за проїзд, оскільки у нього зайняті руки.

На що водій заявив: “Ні, давай зараз, я вам не довіряю”.

Військовий поставив пакети, зняв рюкзак і дістав гроші, після чого сів на своє місце. “Привернули увагу сльози, які бігли у захисника по щоках майже без перестанку аж до Дубровиці”, – розповіла очевидиця.

Главацька заявила, що люди в маршрутці почали розмову з військовим і він розповів, що отримав на фронті вже друге поранення та їде додому.

“Йому було тяжко крізь сльози щось говорити і розповідати, але йому було дуже боляче не від ран, а від образливого приниження. Він тільки сказав: як так нам не довіряти, ми ж віддаємо своє життя, мої хлопці ще там в пеклі, а він нам не довіряє”, – розповіла Людмила.

Виходячи з маршрутки, військовий таки підійшов до водія і сказав :”Мені не образливо за себе, але, може, ти трошки ввічливіше стався до військових”.

На що знову отримав чергову порцію хамства: “Ти мені не тикай, бо зараз як тикну”.

Ця історія обурила місцевих жителів, які зажадали покарання для нахабного водія. Повідомляється, що начальник обласного департаменту інфраструктури Федір Мисюра, який також перебуває в лавах ЗСУ, заявив, що ОВА наполегливо рекомендує перевізникові звільнити хамовитого водія.

“Ми дійшли висновку, що цей водій безапеляційно має бути звільнений. У нього репутація не з найкращих. Перевізникам характеристика з даними та рекомендаціями не допускати його до роботи теж надана”, — зазначив Мисюра.

Крім того, представники центру комплектування знайшли хамовитого водія та вручили йому повістку.